STRUKTONIT / CEDRAL Płytka włóknocementowa do krycia niemieckiego, obróbki komina i deski czołowej 20 x 20 cm prawa i lewa

  • Ten produkt wysyłamy od 2 do 7 dni
  • Producent: CEDRAL

Wybierz parametry:

Kolor:

Rodzaj płytki:

4,35 zł z VAT 3,54 zł netto
Zobacz koszty i formy przesyłek

Opis produktu

STRUKTONIT płytki włóknocementowe.  Płytki Struktonit dzięki niewielkiemu formatowi, dają możliwość precyzyjnego utworzenia estetycznej połaci. Nawet najbardziej skomplikowany dach, dzięki zastosowaniu płytek Struktonit uzyskuje pożądaną spójność i oryginalny wygląd. Płytki Struktonit wykonane są z włóknocementu, a ich powierzchnia do złudzenia przypomina łupek naturalny. Włóknocement jako materiał budowlany łączy w sobie wytrzymałość i odporność na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych z łatwością obróbki, ekonomicznością i właściwościami ekologicznymi. Włóknocement doskonale nadaje się do zastosowania na budynkach wymagających lekkich dachów, w przypadku, kiedy konieczne jest zachowanie istniejącej konstrukcji nośnej dachu oraz przy dokonywaniu nadbudowy dachu. 


Płytki Struktonit są stosowane przez dekarzy jako element wykończeniowy okładzin dachowych, mansard, okapów, okien dachowych, kominów,krokwi szczytowych i szczytów. Do wykończenia naroży np. komina polecamy kątownik do płytek struktonit

Materiał płytek Struktonit:

Włóknocement (cement, woda, powietrze, mączka wapienna i włókna celulozowe) pokryty dwoma warstwami farby akrylowej nakładanej na gorąco; niepalny i bezpieczny materiał, który nadaje się do stosowania w budynkach każdego rodzaju na dowolnej wysokości. Płytki Struktonit charakteryzują się nierówną powierzchnią imitującą łupek naturalny.


Płytki Struktonit dostępne są kolorze:    
  • grafitowym
  • czarnym
ROZMIAR: 20 X 20 cm. 


Zużycie płytek Struktonit:
 
w metrach kwadratowych:
  • 20x20 cm-ok. 39 szt. /m2
  • 30x30 cm-ok. 25 szt./m2
lub w metrach bieżących: 
  • 20x20 cm-ok. 6 szt/mb
  • 30x30 cm-ok. 4 szt/mb
Płytki Struktonit dostępne są  z prawostronnym ( Struktonit prawy)  i lewostronnym  ( Struktonit lewy) łukowatym wycięciem.
Płytki Struktonit 20x20 cm stosowane są jako element wykończeniowy dachu i jego fragmentów - obróbka deski czołowej, okładzina komina i wiatrownicy.
Płytki 30x30 cm są typowymi płytkami dachowymi i pozwalają na ekonomiczne wykonanie całych połaci dachu.
Do cięcia płytek włóknocementowych Struktonit polecamy nożyce z dziurkaczem Ergo-Cut marki Freund. 
 
 

DARMOWA DOSTAWA

od kwoty zamówienia 500,00 zł kurierem DPD o wadze do 30kg - przy przedpłacie na na konto lub płatność online.

Najpopularniejsze w naszej ofercie

miedziane łańcuchy rynnowe