Zamówienia telefoniczne: 85 662 60 72 lub 665 801 701 bok@dachyonline.plO Sklepie

Właścicielem sklepu www.Dachyonline.pl jest firma Nexmar sp. z o.o. . Nasz Sklep Internetowy mieści się w oddziale Nexmar Choroszcz k. Białegostoku. 
Od 1998 prowadzimy skład fabryczny dachówek Euronit i Creaton, współpracujemy z firmą Creaton. Jednak naszą specjalnością są rynny. Jesteśmy regionalnym dystrybutorem rynien marki KJG. Oferujemy rynny wykonane z ocynku, tytan-cynku, miedzi i rynny powlekane.
W chwili obecnej, w związku z rosnącą popularnością wykorzystania materiałów włóknocementowych, uruchomiliśmy usługę cięcia i formatyzacji płyt i desek włóknocementowych. Więcej informacji na:

 Włoknocementowe    oraz na stronie: Deskiwloknocementowe

Współpracujemy z następującymi producentami materiałów budowlanych:

Prowadzimy sklep na narzędziami marki:

Nasi przedstawiciele handlowi oraz Biuro Obsługi Klienta zawsze służą pomocą i radą w rozwiązywaniu problemów związanych z oferowanymi produktami. Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybutorów na całym terenie naszego działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, mając nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni nie tylko z jakości naszych produktów ale i współpracy z nami.

Siedziba firmy:


Biuro Obsługi Klienta:

Najpopularniejsze w naszej ofercie

miedziane łańcuchy rynnowe