Mufa do rury spustowej Marley CONTINENTAL 105 mm

  • Ten produkt wysyłamy 48 godzin
  • Producent: MARLEY

Wybierz parametry:

Kolor:

19,15 18,50 zł z VAT 15,04 zł netto
Zobacz koszty i formy przesyłek
Najniższa cena z 30 dni: 19,15 zł

Opis produktu

Mufa do rury spustowej MARLEY CONTINENTAL 105 mm jest elementem łączącym kolejne odcinki rur w całość. Mufa do rynny jest elementem systemu rynnowego i służy do połączenia dwóch rur spustowych w celu dopasowania ich do wymagań stawianych przez konstrukcję budynku. Połączenie poprzez mufę jest gwarancją szczelności i właściwego zabezpieczenia budynku przed podmoknięciem budynku. Miejsce połączenia muf z rurami jest prawie niewidoczne, gdyż specjalna metoda łączenia tych elementów zapewnia estetyczny wygląd całości. Element ten został wyprodukowany z tworzywa sztucznego - odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne (gwarantującego wieloletnie użytkowanie w systemie rynnowym). Mufa rynnowa występuje w 6 kolorach producenta Marley, dlatego łatwo dospasujesz odpowienią do rury spustowej Marley Continental.
 
Jak wygląda montaż mufy w rurze spustowej?
Specjalistyczne narzędzia nie są potrzebne! Wystarczy połączyć jedną rurę spustową z drugą, właśnie za pomocą mufy. Montaż przebiega naprawdę szybko.
Zapoznaj się z grafiką przedstawiającą podtsawowy system rynnowy, a zamontowanie mufy nie będzie dla Ciebie problemem!
 
Masz więcej pytań? Odezwij się do nas telefonicznie lub mailowo, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Kolorystyka muf marki Marley:
kolorystyka Marley
UWAGA: KOLOR MIEDZIANY NIE JEST JUŻ PRODUKOWANY

Systemy rynnowe Marley spełniają wymogi norm dotyczących produktu EN 607, EN 12200, EN 1462 oraz standardów zarządzania środowiskowego i zarządzania jakością ISO 9001, ISO 14001 I ISO 50001. 

DARMOWA DOSTAWA

od kwoty zamówienia 500,00 zł kurierem DPD o wadze do 30kg - przy przedpłacie na na konto lub płatność online.

Najpopularniejsze w naszej ofercie

miedziane łańcuchy rynnowe