Rura spustowa PCV Marley CONTINENTAL 75 mm - 1 mb

  • Ten produkt wysyłamy 48 godzin
  • Producent: MARLEY

Wybierz parametry:

Kolor:

29,90 24,00 zł z VAT 19,51 zł netto
Zobacz koszty i formy przesyłek
Najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł

Opis produktu

Rura spustowa PCV Marley o średnicy 75 mm przeznaczona jest do odprowadzania wody z rynien CONTINENTAL 100 mm. Wszystkie akcesoria do rur spustowych 75 mm wykonane są w taki sposób, aby przy ich łączeniu nie były widoczne żadne zgrubienia: z jednej strony ściśle wchodzą w rurę, z drugiej nakładają się na nią. Rura spustowa PCV Marley Continental w połączeniu z systemem rynnowym marki Marley gwarantuje idealne odwodnienie powierzchni dachowej altany, wiaty, małego garażu, balkonu czy tarasu na długie lata. Elementy rynnowe cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, temperaturę, czynniki mechaniczne oraz promieniowanie UV.

Długość: 1 mb

UWAGA: DO ZASTOSOWANIE NA DACHU O POWIERZCHNI MAKSYMALNEJ DO 51m².

Uwaga! Dostępne są również inne długości rury spustowej. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Kolorystyka rur Marley:                           UWAGA: KOLOR BIAŁY NA ZAMÓWIENIE (w tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny)UWAGA: KOLOR MIEDZIANY NIE JEST JUŻ PRODUKOWANYDARMOWA DOSTAWA

od kwoty zamówienia 500,00 zł kurierem DPD o wadze do 30kg - przy przedpłacie na na konto lub płatność online.

Najpopularniejsze w naszej ofercie

miedziane łańcuchy rynnowe