MARKIZA przeciwsłoneczna termoizolacyjna do okna dachowego Dakea, Dakstra, RoofLite, Tyrem - 80% ochrony przed nagrzewaniem bez ograniczenia widoku

  • Ten produkt wysyłamy 48 godzin
  • Producent: DAKEA
238,01 219,00 zł z VAT 178,05 zł netto
Zobacz koszty i formy przesyłek
Najniższa cena z 30 dni: 238,01 zł

Opis produktu

MARKIZA PRZECIWSŁONECZNA MIA zewnętrzna do okien dachowych DAKSTRA, DAKEA, ROOFLITE, TYREM. Ochrona przed nagrzaniem, tłumienie odgłosów padającego deszczu i optymalna widoczność - to markizy Dakea idealne na Twoje okna dachowe. 
 
Markiza TERMOIZOLACYJNA na okna dachowe doskonale redukuje nagrzewanie się pomieszczenia w gorące dni oraz tłumi hałas padającego deszczu. Materiał markizy jest o 2 cm szerszy niż szyba okna.

Markiza jest wykonana z półprzezroczystej, pokrytej PCV siatki, która w przyjemny sposób rozprasza promienie słoneczne i zapobiega przegrzaniu się pomieszczenia - zatrzymuje 80% światła słonecznego bez ograniczania widoku. Markizy do okien dachowych chronią również powierzchnię szyb w czasie ulewnego deszczu, znacznie tłumiąc jego hałas. 

Markiza do okien dachowych wykonana jest z odpornego na mróz i promienie słoneczne materiału zawierającego włókno szklane pokryte PCV. Jest odpowiednio zabezpieczona przed butwieniem i zabrudzeniami. Markiza Dakea jest odporna na działanie mrozu. Gdy markiza nie jest używana, pozostaje skutecznie zabezpieczona w kasecie.

Montaż markizy na oknie dachowym wymaga kilkunastu minut oraz użycia śrubokręta. Wystarczy postępować zgodnie z dołączoną do markizy instrukcją montażu. Nasze markizy są idealnie dopasowane, nie wymagają przycinania i można je zmontować w trzech prostych etapach. (LINK)

Instrukcja montażu znajduje się w zestawie z markizą. 
KOLOR MARKIZY: CZARNY

Markiza do okna dachowego kompatybilna jest z oknami o wymiarach:
  • M4A 78 X 98 cm
  • M6A 78 x 118 cm
  • M8A 78 x 140 cm
  • M10A 78 x 160 cm
Markiza przeciwsłoneczna Dakea MIA MXA pasuje do okien dachowych: Dakea, DAKSTRA, RoofLITE, TyremInne wymiary markiz do okien dachowych dostępne są na zapytanie.

Informacja o rozmiarze okna dachowego znajduje się na tabliczce znamionowej nabitej na górnej części ramy pakietu szybowego i wyraża się w symbolach: M4A, M6A, M8A lub M10A. 
Polecamy również rolety wewnętrzne zaciemniające oraz rolety przyciemniające do okien dachowych  DAKSTRA, DAKEA, ROOFLITE, FAKRO, TYREM.

DARMOWA DOSTAWA

od kwoty zamówienia 500,00 zł kurierem DPD o wadze do 30kg - przy przedpłacie na na konto lub płatność online.

Najpopularniejsze w naszej ofercie

miedziane łańcuchy rynnowe