Zamówienia telefoniczne: 85 662 60 72 lub 665 801 701 bok@dachyonline.pl

MARKIZA przeciwsłoneczna do okna dachowego Dakea, Dakstra, RoofLite, Tyrem - 80 % ochrona przed nagrzewaniem bez ograniczenia widoku

  • Ten produkt wysyłamy 48 godzin
  • Producent: DAKEA
230,00 174,00 zł z VAT 141,46 zł netto
Zobacz koszty i formy przesyłek

Opis produktu

MARKIZA PRZECIWSŁONECZNA MIR zewnętrzna do okien dachowych DAKSTRA, DAKEA, ROOFLITE, TYREM. Ochrona przed nagrzaniem, tłumienie odgłosów padającego deszczu i optymalna widoczność- to markizy Dakea idealne na Twoje okna dachowe. 
 
Markiza TERMOIZOLACYJNA na okna dachowe doskonale redukuje nagrzewanie się pomieszczenia w gorące dni oraz tłumi hałas padającego deszczu. Materiał markizy jest o 2 cm szerszy niż szyba okna.

Markiza jest wykonana z półprzezroczystej, pokrytej PCV siatki, która w przyjemny sposób rozprasza promienie słoneczne i zapobiega przegrzaniu się pomieszczenia -  zatrzymuje 80% światła słonecznego bez ograniczania widoku. Markizy do okien dachowych chroną również powierzchnię szyb w czasie ulewnego deszczu, znacznie tłumiąc jego hałas. 

Gdy markiza nie jest używana, pozostaje skutecznie zabezpieczona w kasecie.
Markiza do okien dachowych wykonana jest z odpornego na mróz i promienie słoneczne materiału zawierającego włókno szklane pokryte PCV. Jest odpowiednio zabezpieczona przed butwieniem i zabrudzeniami. Markiza Dakea jest odporna na działanie mrozu.

Montaż markizy na oknie dachowym wymaga niecałych dziesięciu minut oraz użycia śrubokręta. Wystarczy postępować zgodnie z dołączoną do markizy instrukcją montażu. Nasze markizy są idealnie dopasowane, nie wymagają przycinania i można je zmontować w trzech prostych etapach. (LINK)

Instrukcja montażu znajduje się w zestawie  z markizą. 
 
Markiza przeciwsłoneczna Dakea MIAMXA pasuje do okien dachowych:
  • Dakea,
  • DAKSTRA,
  • RoofLITE 
  • Tyrem. 
Kolor markizy: czarny 

Markiza do okna dachowego kompatybilna jest z oknami w wymiarze:
  • 78 x 98 cm - M4A
  • 78 x 118 cm - M6A
  • 78 x 140 cm - M8A
  • 78 x 160 cm - M10A

Dakea Markiza do okina dachowego
Inne wymiary markiz do okien dachowych dostępne są na zapytanie.

Informacja o rozmiarze okna dachowego znajduje się na tabliczce znamionowej nabitej na górnej częsci ramy pakietu szybowego i wyraża się w symbolach: M4A, M6A, M8A lub M10A .

 Polecamy również rolety wewnętrzne zaciemniające oraz rolety przyciemniające   do okien dachowych  DAKSTRA, DAKEA, ROOFLITE, FAKRO, TYREM

Najpopularniejsze w naszej ofercie

miedziane łańcuchy rynnowe