Zamówienia telefoniczne: 85 662 60 72 lub 665 801 701 bok@dachyonline.pl

STRUKTONIT / CEDRAL Płytka włóknocementowa do krycia niemieckiego, obróbki komina i deski czołowej 20 x 20 cm

  • Ten produkt wysyłamy Chwilowy brak towaru
  • Producent: CEDRAL
3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

Opis produktu

STRUKTONIT płytki włóknocementowe.  Płytki Struktonit dzięki niewielkiemu formatowi, dają możliwość precyzyjnego utworzenia estetycznej połaci. Nawet najbardziej skomplikowany dach, dzięki zastosowaniu płytek Struktonit uzyskuje pożądaną spójność i oryginalny wygląd. Płytki Struktonit wykonane są z włóknocementu, a ich powierzchnia do złudzenia przypomina łupek naturalny. Włóknocement jako materiał budowlany łączy w sobie wytrzymałość i odporność na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych z łatwością obróbki, ekonomicznością i właściwościami ekologicznymi. Włóknocement doskonale nadaje się do zastosowania na budynkach wymagających lekkich dachów, w przypadku, kiedy konieczne jest zachowanie istniejącej konstrukcji nośnej dachu oraz przy dokonywaniu nadbudowy dachu. 
Płytki Struktonit są stosowane przez dekarzy jako element wykończeniowy okładzin dachowych, mansard, okapów, okien dachowych, kominów,krokwi szczytowych i szczytów. Do wykończenia naroży np. komina polecamy kątownik do płytek struktonit

Materiał płytek Struktonit:
Włóknocement (cement, woda, powietrze, mączka wapienna i włókna celulozowe) pokryty dwoma warstwami farby akrylowej nakładanej na gorąco; niepalny i bezpieczny materiał, który nadaje się do stosowania w budynkach każdego rodzaju na dowolnej wysokości. Płytki Struktonit charakteryzują się nierówną powierzchnią imitującą łupek naturalny.

Płytki Struktonit dostępne są kolorze:    
  • grafitowym
  • czarnym
ROZMIAR: 20 X 20 cm. 


Zużycie płytek Struktonit:
 
w metrach kwadratowych:
  • 20x20 cm-ok. 39 szt. /m2
  • 30x30 cm-ok. 25 szt./m2
lub w metrach bieżących: 
  • 20x20 cm-ok. 6 szt/mb
  • 30x30 cm-ok. 4 szt/mb
Płytki Struktonit dostępne są  z prawostronnym ( Struktonit prawy)  i lewostronnym  ( Struktonit lewy) łukowatym wycięciem.
Płytki Struktonit 20x20 cm stosowane są jako element wykończeniowy dachu i jego fragmentów - obróbka deski czołowej, okładzina komina i wiatrownicy.
Płytki 30x30 cm są typowymi płytkami dachowymi i pozwalają na ekonomiczne wykonanie całych połaci dachu.
Do cięcia płytek włóknocementowych Struktonit polecamy nożyce z dziurkaczem Ergo-Cut marki Freund. 
 
 

Najpopularniejsze w naszej ofercie

miedziane łańcuchy rynnowe