RoofLITE+ Okno dachowe TRIO PINE trzyszybowe NATURALNE DREWNO - 3 rozmiary

  • Ten produkt wysyłamy od 2 do 7 dni
  • Producent: RoofLITE+

Wybierz parametry:

Rozmiar:

Kołnierz okna dachowego (uniwersalny):

Kołnierz izolacyjny ze spienionego polietylenu:

Kołnierz z folii paroprzepuszczalnej:

980,00 zł z VAT 796,75 zł netto
Zobacz koszty i formy przesyłek

Opis produktu

Okno dachowe TRIO PINE trzyszybowe naturalne drewno marki RoofLITE+

 

Zastosowanie: okno TRIO PINE można zamontować na dachach budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Powinny to być ogrzewane pomieszczenia mieszkalne, których dach mieści się w kącie nachylenia 15°-90°. Okno RoofLITE+ na wszystkich pokryciach dachowych należy zamontować z użyciem właściwego kołnierza izolacyjnego. 


Cechy: 
środkowa oś obrotu (zawiasy montowane w połowie wysokości okna), pakiet 3-szybowy (parametry termoizolacyjne – wartość Uw wynosi 1,1 W/m²K.), stylowa klamka, dodatkowa uszczelka ślizgowa, wentylacja pasywna dzięki 2 pozycjom mikrouchyłu w klamc
e. Pakiet szybowy okna TRIO PINE posiada dwie powłoki niskoemisyjne, które odbijają ciepło, zapobiegając jego utracie zimą, oraz zewnętrzną hartowaną szybę, która sprawia, że RoofLITE+ TRIO PINE jest gotowe na każde warunki pogodowe. Producent na te okna zapewnia 10 lat gwarancji. Ościeznica okienna jest dodatkowo wzmocniona. 


Materiał: 
drewno sosnowe laminowane zabezpieczone przeciwgrzybicznie oraz pokryte lakierem wodorozcieńczalnym. Rama pokryta aluminim lakierowanym w kolorze RAL 7043, zawias obrotowy i klamka. 
Polecamy ponadto wybór markizy termoizolacyjnej przeciwsłonecznej na okno dachowe - będzie pasować do wymiaru okna M6A i M8A.

 

 

Szukasz innych wymiarów okna dachowego? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - chętnie pomożemy w wyborze alternatywnego rozwiązania!

DARMOWA DOSTAWA

od kwoty zamówienia 500,00 zł kurierem DPD o wadze do 30kg - przy przedpłacie na na konto lub płatność online.

Najpopularniejsze w naszej ofercie

miedziane łańcuchy rynnowe